Kurierzy..

14. Weź odpowiedzialność za utracone i uszkodzone przesyłek: Oczywiście, stracił uszkodzonej przesyłki jest nie twoja wina, ale w oczach swoich klientów, że jesteś jedyną osobą, która może rozwiązać ten problem. Jeśli nabywca zwraca uwagę pakietu, który miał być dostarczony przez armatora i nie było, wziąć sprawy w swoje ręce i pośredniczą pomiędzy klientem a przewoźnikiem. Nasze zintegrowane klientów e-commerce mają możliwość posiadania opt w ecommerce opt ubezpieczona wysyłka. Jest to najlepszy sposób, aby chronić Ciebie i Twoich klientów z australijskiego sektora transportu. Upewnij się, że wyraźnie mają swoje zasady i warunki zakupu na stronie e-commerce. Na przykład każda transakcja, która jest przetwarzana przez CourierQuotes.com.au musi przyjąć nasze szczegółowe warunki naszego dostawcy oprogramowania.

15. Podczas transportu w Australii w ramach obietnicy i ponad dostarczyć: australijskie przedsiębiorstwa żeglugowe są połączone przez sieć firm i systemów linehaul. Aby upewnić się, że nie obiecuję i czasy nierealne wysyłki, może chcesz, aby zapewnić szereg http://ksw29transmisja.pl/ czas realizacji, lub super pilne dostawy Posiadamy opcję “Następny lot” dla absolutnie pilnych przesyłek. To będzie kosztować klientowi porządku trochę jednak otrzymasz usługę zapłacić w końcu.

16. Wybierz swoje produkty dokładnie! Trudno powiedzieć Wiem jednak, że jeśli wysyłasz towary niebezpieczne lub towary łamliwe będzie więcej niż prawdopodobne, mająwyboistą drogę. CourierQuotes.com.au nie obsługuje towary niebezpieczne, a także zaleca żadnych towarów kruchych, że ponad over jest używane do pakowania ecommerce wysyłce. Zaczęliśmy wysyłkę w 1996 i może jedynie podkreślić, że Australia ma wiele wyboistych drogach!

17. Zielone Rozwiązań e-commerce – Jeśli jesteś “zielona firma” oferuje węgla przesunięcie rozwiązania; Nasz system jest zintegrowany klienci mają możliwość węgla offset. Podobnie jak to, czy nie jest to funkcja, która jest dostępna. Nigdy nie wiesz, kto kupuje produkt tam! Jesteśmy także największym przedsiębiorstwem towarowych w Australii, bez samochodów, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

18. Pomyśl o wysyłce zwraca polityki; Czasami klient może mieć niewłaściwy rozmiar, kolor, kształt lub być dammaged; CourierQuotes.com.au ma deskę rozdzielczą, gdzie można ręcznie generowania i wysyłki rezerwację wstecznego generowania etykiety kurierskiej, które mogą być wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej do klienta. Klient nie będzie musiał wezwać kuriera lub generować etykiety po prostu wydrukować etykietę i przesyłka będzie w drodze powrotnej do Ciebie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s